ДЕКА ЛОР

Дека ЛорСклад 1 таблетки:

Основні речовини: аскорбінова кислота – 50 mg, декаметоксин – 0,15 mg; допоміжні речовини: наповнювач цукрова пудра, ковзні речовини: тальк, кальцію стеарат, харчовий ароматизатор (лимон, малина, м’ята, апельсин, мандарин, мультиягоди).

Рекомендації щодо застосування:

Може бути використана в раціонах дієтичного харчування в якості додаткового джерела вітаміну С, з метою підвищення власних опірних сил організму, підтримки відновлення нормальної мікрофлори слизової горла і порожнини рота при порушеннях функціонального стану верхніх дихальних шляхів.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту, цукровий діабет.

Застереження щодо споживання:

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Перед вживанням дієтичної добавки та при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря. Не вживати після закінчення строку придатності, зазначеного на упаковці.

Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза:

Вживати дорослим по 1 таблетці кожні дві години, після зменшення симптомів запалення – по 1 таблетці кожні чотири години. Максимальна добова доза становить 10 – 12 таблеток на день. Таблетку слід повільно розсмоктувати, не розжовуючи. Тривалість прийому визначає лікар індивідуально.

Форма випуску:

По 10 таблеток у блістері; по 2 блістери, упакованих у картонну коробку.

Маса таблетки:

950 mg ± 10 %.

Номер партії (серії) виробництва, кінцева дата споживання (дата закінчення терміну придатності):

Вказано на упаковці.

Строк придатності:

3 роки від дати виробництва.

Умови зберігання:

В оригінальній упаковці, в сухому, чистому, добре вентильованому і захищеному від світла місці, недоступному для дітей; за температури не вище 25 °C та відносної вологості повітря не більше 75%.