ЙОДСЕЛЕНАКТИВ

ЙодСеленАктив

Склад 1 таблетки:

Основні речовини: калій йодат — 0,253 mg (мг) (що еквівалентно 150 µg (мкг) йоду), натрію селеніт – 0,167 mg (мг) (що еквівалентно 75 µg (мкг) селену); допоміжні речовини: наповнювач целюлоза мікрокристалічна, розпушувач натрію кроскармелоза, антиспікаючий агент магнію стеарат; покриття таблеток “СелеКоат™” (гіпромелоза, поліетиленгліколь (макрогол) 6000, барвник титану діоксид). Без ГМО.

Рекомендації щодо споживання:

Дієтична добавка до раціону харчування — додаткове джерело йоду та селену, сприяє покращенню функціонального стану щитоподібної залози.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб вживання та рекомендована добова кількість:

Дорослим та дітям старше 12 років по одній таблетці на добу під час або після вживання їжі, запиваючи питною водою. Термін вживання до 1 місяця. У разі необхідності за рекомендаціями лікаря курс споживання можна продовжити до 6 – 12 місяців. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до окремих компонентів, діти до 12 років, вагітні, жінки, що годують немовля (в період лактації).

Умови зберігання та термін придатності:

В оригінальній упаковці, в сухому, добре вентильованому і захищеному від світла місці, недоступному для дітей, за температури не вище 25 ˚С та відносній вологості повітря не більше 75 %. Строк придатності 3 роки від дати виробництва.

Упаковка:

Маса 1 таблетки: 100 mg (мг) ± 10 %.

По 10 таблеток вкритих оболонкою у блістері, від 1 до 10 блістерів, упакованих у картонну коробку.

Номер партії (серії) виробництва, кінцева дата споживання (дата закінчення терміну придатності):

Вказано на упаковці.

Не є лікарським засобом.