СМЕКТОСОРБ

СмектосорбСклад 1 пакету (саше):

Основна речовина: смектит діоктаедричний – 2,5 g; допоміжні речовини: наповнювач глюкоза, моногідрат; підсолоджувач сахарин натрію; ароматизатор ванілін.

Рекомендації до споживання:

Може бути використана в раціонах дієтичного харчування в якості ентеросорбенту – джерела цеоліту природного походження, який сприяє стабілізації слизового бар’єру шлунково-кишкового тракту та виведенню з організму токсичних речовин.

Застереження до споживання:

Індивідуальна чутливість до компонентів, тяжкі хронічні запори та глюкозно-галактозна мальабсорбція, фруктоземія (непереносимість фруктози), сахаразо-ізомальтазна недостатність. Адсорбуючі властивості цього продукту можуть впливати на ступінь та/або швидкість всмоктування інших речовин, тому рекомендується витримати інтервал 1-1,5 години між прийомами добавки дієтичної та інших засобів.

Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не є лікарським засобом.

Спосіб вживання та рекомендована добова доза:

Вміст пакету необхідно розчинити в 0,5 склянки теплої води до утворення суспензії безпосередньо перед застосуванням. Добавку дієтичну рекомендується вживати між прийомами їжі. Дорослим та дітям з 14 років слід приймати у середньому 3 пакети на добу. Тривалість курсу споживання від 3 до 7 днів, або за рекомендацією лікаря.

Форма випуску:

Смектосорб пор.д/орал.сусп. 3,26г №10 та №30.

Маса вмісту пакету (саше):

3,26 g ± 10 %.

Номер партії (серії) виробництва, кінцева дата споживання (дата закінчення терміну придатності):

Вказано на упаковці.

Строк придатності:

2 роки від дати виробництва.

Умови зберігання:

В оригінальній упаковці, в сухому, добре вентильованому і захищеному від світла місці, недоступному для дітей; за температури не вище 25 °C та відносної вологості повітря не більше 75 %.