ВАЛЕРИАНА

Валериана

Склад на 1 капсулу:

Екстракт кореню валеріани (валеріанова кислота 0,2 мг) – 66,7 мг; допоміжні речовини: бджолиний віск, дистильовані моногліцериди, соєва олія; склад оболонки (капсула): желатин, гліцерин, діоксид титану, барвник (карамельний), вода очищена.

Рекомендації до споживання:

Може бути використана в раціонах дієтичного харчування в якості додаткового джерела біологічно активних речовин валеріани (валеріанової кислоти) з метою підтримки нормального функціонального стану нервової системи під час підвищеної нервової збудливості (стрес, розумова втомлюваність, невротичні спазми шлунково-кишкового тракту та ін.), при порушеннях якості сну та процесу засинання та з метою підвищення власних опірних сил організму.

Застереження до споживання:

Індивідуальна чутливість до компонентів. Вагітні та жінки, що годують груддю, люди похилого віку або будь-яка особа з будь-яким захворюванням перед вживанням цього продукту повинні радитися з лікарями. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник різних дієт. При застосуванні дієтичної добавки слід утримуватися від вживання алкогольних напоїв, керування автотранспортними засобами та роботи з потенційно небезпечними механізмами.

Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не вживайте після строку придатності зазначеного на упаковці. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Спосіб вживання та рекомендована добова доза:

Дорослим від 1 капсули на добу, або за рекомендацією лікаря. Капсули слід вживати після їжі, з достатньою кількістю рідини.

Тривалість курсу споживання:

10 діб, в подальшому термін споживання узгоджується з лікарем.

Форма випуску:

М’які желатинові капсули, маса нетто капсули: 610 мг ± 10 % (по 10 капсул в блістері; від 1 до 10 блістерів упакованих в картонну коробку).

Зберігання:

В оригінальній упаковці, в сухому, добре вентильованому і захищеному від світла місці, недоступному для дітей; за температури 5-25 °C та відносної вологості 35-75 %.

Ідентифікаційний номер товарної позиції (в системі GS 1):

Вказано на упаковці.

Термін зберігання:

3 роки.